جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک سواری

یکی از مهم ترین بخش های یک خودروی سواری که میتواند تقش مهی را در ایمنی، اسایش و همچنین روان و نرم کار کردن خودرو ایفا کند لاستیک میباشد. لاستیک سواری را به هیچ وجه نباید دست کم بگیرید زیرا همانطور که گفته شد با امنیت و همچنین حرک آرام و نرم خودرو رابطه مستقیمی دارد. لاستیک های سواری مشابه یک کفش عمل میکنند که هر چه راحت تر و بادوام تر باشد در نتیجه فرد احساس آرامش و امنیت بیشتری در هنگام راه رفتن و دویدن خواهد داشت. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
قطر رینگ
ارتفاع دیواره (فاق)
نوع لاستیک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک سواری | خرید و فروش انواع لاستیک سواری

امروزه لاستیک های سواری در شرکت های داخلی و خارجی زیادی تولید و بفروش میرسند که  برخی از آنها از لحاظ کیفی تقریبا استانداردهای روز دنیا را دارند و برخی نیز در جایگاهی کمی پایینتر قرار میگیرند.

لاستیک سواری

انواع لاستیک سواری

انواع لاستیک سواری تا کنون متناسب خودروهای مختلف تولید و بفروش میرسند که از این بین میتوان به لاستیک های معمولی و همچنین لاستیک ران فلت اشاره نمود. لاستیک های معمولی همانطور که همگی ما نیز با آن آشنایی داریم از جمله لاستیک هایی هستند که  از یک تیوب در درون خود برخوردار بوده و در صورتیکه شی نوک تیزی به داخل این تیوب ها وارد شود پنچره خواهد شد و راننده باید بلافاصله خودرو را برای تعویض لاستیک متوقف کند. اما از انواع لاستیک سواری که بر خلاف لاستیک های معمولی نیازی به پنچر گیری ندارد لاستیک ران فلت میباشد که از یک لایه پلیمری برخوردار بوده که این لایه اجازه خارج شدن هوا را  نمیدهد. این لاستیک ها این امکان را بوجود می آورند تا بتوان خودرو را تا نزدیک ترین تعمیرگاه بدون توقف هدایت نمود.

خرید لاستیک سواری

برای خرید لاستیک سواری باید به تناسب لاستیک با خودروی خود، سایز لاستیک و دوام و کیفیت لاستیک توجه داشته باشید. برای خرید لاستیک سواری در بهترین و با کیفیت ترین برند های روز دنیا میتوانید فروشگاه تایر ایرانیان یکی از فروشگاه های عرضه تخصصی لاستیک در کشور را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()