جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک ایرانی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
قطر رینگ
ارتفاع دیواره (فاق)
نوع لاستیک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت های زیادی در کشور ما مشغول به فعالیت هستند که انواع لاستیک های مناسب برای خودروهای سنگین و سبک را تولید و به بازار های مصرف عرضه می کنند. تولید بالای لاستیک ایرانی باعث شده تا نیاز مصرف کنندگان داخلی به خوبی تامین شود و امروزه بیشتر خودروهای تولید داخل از لاستیک های ایرانی برخوردار هستند که اتفاقا کیفیت خوبی نیز دارند. لاستیک های ایرانی در برندهای مختلفی تولید می شوند که برخی از این برندها از لحاظ کیفی جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده اند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین استفاده از تجهیزات روز دنیا باعث شده تا کیفیت لاستیک های ایرانی با برخی از برندهای خارجی برابری کند.

لاستیک ایرانی

خرید لاستیک ایرانی

برای خرید لاستیک ایرانی باید توجه داشته باشید که لاستیک مناسب با خودروی خود را خریداری کنید. با مراجعه به یک فروشگاه با مدل های متعددی از یک برند لاستیک مواجه خواهید شد که البته انتخاب یک لاستیک مناسب با خودرو کار دشواری است. بر اساس مشخصات لاستیک و اطلاعاتی که ار فروشنده دریافت می کنید میتوانید یک لاستیک مناسب را تهیه نمایید. خرید  لاستیک ایرانی هزینه های نگهداری از خودرو را تا حدی کاهش خواهد داد زیرا قیمت لاستیک های تولید شده در داخل کشور با لاستیک های خارجی قابل مقایسه نیست. حمل لاستیک های ایرانی از کارخانه به بازار  با هزینه های واردات لاستیک از کشورهای دیگر به داخل کشور قابل مقایسه نیست و به همین دلیل قیمت تمام شده لاستیک ها کمتر از لاستیک های خارجی است.

فروشگاه ایرانیان تایر انواع لاستیک های ایرانی در مدل های مختلف آن هم با قیمت مناسب را بفروش میرساند و اگر به دنبال یک تایر با کیفیت ایرانی و در عین حال قیمت مناسب هستید میتوانید با  کارشناسان فروشگاه تماس  حاصل نموده و با اطلاعاتی که کسب میکنید بهترین لاستیک را سفارش دهید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()