جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک باری و کشاورزی

ماشین آلات بزرگ و سنگینی که برای حمل بار و همچنین در زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند از لاستیک های مختص خود که ابعاد بزرگی دارند بهره میبرند و هیچ نوع لاستیک دیگری قابل استفاده در این نوع ماشین آلات نمیباشد. لاستیک باری و کشاورزی از لحاظ جنس بدنه نیز از لاستیک های سواری که برای خودروهای معمولی استفاده میشوند ضخیم تر و همچنین با دوام تر هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
قطر رینگ
ارتفاع دیواره (فاق)
نوع لاستیک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک باری و کشاورزی | خرید و فروش لاستیک باری و کشاورزی

البته لاستیک  های باری و کشاورزی با اینکه از بدنه محکمی تشکیل شده اند اما از لحاظ مدت زمان فرسایش شاید عمر کمتری از لاستیک های سواری داشته باشند. اما دلیل آن چیست؟ لاستیک های باری و کشاورزی وزن سنگین بدنه و قطعات که ممکن است حتی به ده تن یا بیشتر نیز برسد را تحمل میکنند و همچنین تردد آنها بخصوص ماشین آلات کشاورزی همواره در مسیرهای خشن انجام میشود که همین موضوع  عمر آنها را کوتاه میکند. البته نا گفته نماند که برند لاستیک نیز میتواند مدت زمان فرسایش را به تاخیر بیندازد.

لاستیک باری و کشاورزی

انواع لاستیک باری و کشاورزی

لاستیک های باری و کشاورزی به دو دسته لاستیک های باری که جزو لاستیک های معمولی برای خودروهای سنگین محسوب میشوند  و همچنین لاستیک های تیوبلس تقسیم بندی میشوند. از انواع لاستیک باری و کشاورزی که احتمال پنچر شدن آن به صفر رسیده است لاستیک تیوبلس میباشد. لاستیک های باری تیوبلس بر خلاف لاستیک های باری معمولی از تیوب برخوردار نیستند و همین موضوع پنچر شدن آنها را با ورود اشیا نوک تیز به بافت لاستیک را غیر ممکن میسازد. لاستیک های باری و کشاورزی تیبولس همچنین از نصب آسانتری برخوردار میباشند.

خرید لاستیک باری و کشاورزی

برای خرید لاستیک باری و کشاورزی باید توجه داشته باشید که لاستیک را از چه برندی خریداری میکنید زیرا لاستیک ها در انواع برندهای خارجی و ایرانی تولید میشوند که از لحاظ کیفی نیز تفاوت هایی با یکدیگر دارند. برای اینکه موفق به خرید لاستیک باری و کشاورزی از بهترین برندهای خارجی و داخلی شوید میتوانید فروشگاه ایرانیان تایر را که یکی از فروشگاه های معتبر و صاحبنام در عرضه لاستیک میباشد را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()