جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لاستیک صنعتی

ماشین آلاتی که در صنایع مشغول به فعالیت هستند از تایرهای متفاوتی  استفاده میکنند که به آنها لاستیک صنعتی گفته میشود.   لاستیک صنعتی از لحاظ دوام و استحکام بسیار فراتر از لاستیک های معمولی است و میتوان از آنها در محیط های خشن که میتواند آسیب های زیادی را به لاستیک وارد آورد استفاده نمود. جنس بدنه لاستیک های صنعتی بسیار سخت بوده و به راحتی و حتی با برخورد اجسام نوک تیز نیز به راحتی آسیب نخواهد دید. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
قطر رینگ
ارتفاع دیواره (فاق)
نوع لاستیک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک صنعتی | خرید و فروش انواع لاستیک صنعتی

البته کارکرد مداوم لاستیک های صنعتی در محیط های خشن به مرور باعث آسیب رسیدن به آنها خواهد شد که به همین دلیل باید پس از گذشت مدتی که البته این زمان نسبت به کارکرد لاستیک متفاوت میباشد باید لاستیک را تعویض نمود.

 لاستیک صنعتی

انواع لاستیک صنعتی

لاستیک های صنعتی انواع مختلفی دارند که از این بین باید به لاستیک های باری و همچنین لاستیک های تو پر اشاره نمود. لاستیک های باری از جمله لاستیک های صنعتی است که ماشین آلات سنگین و باری از آن استفاده میکنند. ماشین های باری زیادی همچون کامیون و تریلی وجود دارند که از لاستیک باری استفاده میکنند و  از ابعاد بسیار بزرگتری نسبت به لاستیک های معمولی نیز برخوردار هستند. از انواع لاستیک صنعتی که بر خلاف لاستیک های صنعتی معمولی از طول عمر بسیار بیشتری برخوردار هستند را باید لاستیک تو پر نامید. لاستیک های تو پر از تیوب های بادی برخوردار نیستند و داخل آن ها کاملا با مواد مخصوصی که رویه را نیز در بر گرفته پر شده است. لاستیک های تو پر از قابلیت ترمیم و بازسازی برخوردار هستند و در صورت فرسایش سطح آنها میتوان با آج زنی لاستیک آنها را مجددا مورد استفاده قرار داد.

خرید لاستیک صنعتی

برای خرید لاستیک صنعتی بهتر است تا با دوام ترین لاستیک را انتخاب کنید. نرم بودن لاستیک های صنعتی مهم نیست و باید تنها دوام لاستیک را مورد توجه قرار دهید زیرا همانطور که گفته شد این لاستیک ها در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند که میتوانند با کارکرد مداوم ماشین آلات صنعتی به مرور فرسوده شوند. فروشگاه ایرانیان تایر جزو فروشگاه هایی است که انواع لاستیک صنعتی با بالاترین کیفیت ممکن در بهترین برندهای دنیا را بفروش میرساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()